Wc garnituur set op rond rozet 54mm, krukstift 8mm Rvs gepolijst
Artikelnummer
4104.0017
€ 84,14
€ 69,54
Koop 1 paar voor
€ 84,14
€ 69,54
4 paar voor
€ 79,93
€ 66,06
Je bespaart 5%
6 paar voor
€ 75,73
€ 62,59
Je bespaart 10%
12 paar voor
€ 71,52
€ 59,11
Je bespaart 15%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Wc garnituur set op rond rozet 54mm, krukstift 8mm Rvs gepolijst
Deze toiletgarnituurset is gemaakt van rvs met een gepolijste afwerking. De toiletstift van dit garnituur is 8mm.
Wat krijg je geleverd?
- 1 paar toilet/wc-garnituur
- Montageschroeven
Montage
Dit toiletgarnituur kun je met het onderrozet vastschroeven aan je deur. Vervolgens draai je het rozet eenvoudig over het onderrozet heen, waardoor deze goed vast zit.
Producteigenschappen
| •Leverancier - artikelnummer: | S&B N-181600.4 |
|---|---|
| •Dikte rozet: | 10 mm |
| •Diameter rozet: | 54 mm |
| •Diepte inclusief knop: | 31 mm |
| •Toiletstiftdiameter: | 8 mm |
| •Materiaal: | Inox 304 (RVS) |
| •Finish: | Rvs gepolijst |
| •Verpakkingseenheid: | Per paar |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!