WC Garnituur set - Ø50mm - Extra toegankelijk - PVD Nikkel gepolijst - AW799PNPVD
Artikelnummer
4104.0207
€ 47,99
€ 39,66
Koop 1 paar voor
€ 47,99
€ 39,66
6 paar voor
€ 45,59
€ 37,68
Je bespaart 5%
12 paar voor
€ 43,18
€ 35,69
Je bespaart 10%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
WC Garnituur set - Ø50mm - Extra toegankelijk - PVD Nikkel gepolijst
Technische gegevens
- Diameter: 50mm
- Binnendiameter: 38mm
- Breedte: 37mm
- Lengte: 60mm
- Dikte: 6mm
- Finish: PVD Nikkel gepolijst
- Materiaal: Messing
Wat krijg je geleverd?
Bij het bestellen van dit product ontvang je:
- 1 WC-garnituur set
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of advies nodig over deze wc-garnituren? Neem dan contact met ons op via +31 (0) 511 233 013 of stuur een e-mail naar info@yachtsupplier.be. Wij helpen je graag verder!
Producteigenschappen
| •Leverancier - artikelnummer: | Alexander & Wilks AW799PNPVD |
|---|---|
| •Dikte rozet: | 6 mm |
| •Diameter rozet: | 50 mm |
| •Diepte inclusief knop: | 37 mm |
| •Toiletstiftdiameter: | 8 mm |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | PVD gepolijst nikkel |
| •Verpakkingseenheid: | Per paar |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!