Wc garnituur rond - Met indicatie - Ancona - Mat chroom - AQ11 SC
Artikelnummer
4104.0078
€ 56,04
€ 46,31
Koop 1 paar voor
€ 56,04
€ 46,31
4 paar voor
€ 53,23
€ 43,99
Je bespaart 5%
6 paar voor
€ 50,43
€ 41,68
Je bespaart 10%
12 paar voor
€ 47,63
€ 39,36
Je bespaart 15%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Wc garnituur rond - Met indicatie - Ancona - Mat chroom
Deze toiletgarnituurset is gemaakt van messing met een matte chroom afwerking. De toiletstift van dit garnituur is 5mm. Omdat in standaard Nederlandse wc-sloten een 8mm stiftaansluiting zit, leveren wij bij deze set altijd een 5mm naar 8mm verloopbus. Deze schuif je gemakkelijk over de stift heen, waardoor deze één op één past op het slot van je deur.
Wat krijg je geleverd?
- 1 paar wc-garnituur
- 1 verloophuls 5mm naar 8mm
- Montageschroeven
Producteigenschappen
| •Leverancier - artikelnummer: | Carlisle Brass - AQ11 SC |
|---|---|
| •Dikte rozet: | 10 mm |
| •Diameter rozet: | 50 mm |
| •Diepte inclusief knop: | 38 mm |
| •Toiletstiftdiameter: | 5 mm, 8 mm |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | Mat chroom |
| •Verpakkingseenheid: | Per paar |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!