Wc garnituur rond 51mm Messing gepolijst - AQ12 PB
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Wc garnituur rond 51mm Messing gepolijst
Deze toiletgarnituurset is gemaakt van messing met een gepolijste afwerking. De toiletstift van dit garnituur is 5mm. Omdat in standaard Nederlandse wc-sloten een 8mm stiftaansluiting zit, leveren wij bij deze set altijd een 5mm naar 8mm verloopbus. Deze schuif je gemakkelijk over de stift heen, waardoor deze één op één past op het slot van je deur.
Wat krijg je geleverd?
- 1 paar toilet/wc-garnituur
- 1 verloophuls 5mm naar 8mm
- Montageschroeven
Montage
Dit toiletgarnituur wordt geleverd met een onderrozet die met de meegeleverde schroeven eenvoudig op de deur bevestigd kan worden. Vervolgens draai je het rozet op het onderrozet, zodat deze stevig vast zit.
Producteigenschappen
| •Leverancier - artikelnummer: | Carlisle Brass - AQ12 PB |
|---|---|
| •Dikte rozet: | 10 mm |
| •Diameter rozet: | 50 mm |
| •Diepte inclusief knop: | 45,5 mm |
| •Toiletstiftdiameter: | 5 mm, 8 mm |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | Messing gepolijst |
| •Verpakkingseenheid: | Per paar |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!