Wc garnituur Nautilus Chroom
1 review
Artikelnummer
4104.0055
€ 47,48
€ 39,24
Koop 1 paar voor
€ 47,48
€ 39,24
4 paar voor
€ 45,11
€ 37,28
Je bespaart 5%
6 paar voor
€ 42,74
€ 35,32
Je bespaart 10%
12 paar voor
€ 40,35
€ 33,35
Je bespaart 15%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Wc garnituur Nautilus Chroom
Deze toiletgarnituurset is gemaakt van messing met een verchroomde afwerking. De toiletstift van dit garnituur is 7mm.
Wat krijg je geleverd?
- 1 paar toilet/wc-garnituur
- Montageschroeven
Montage
Dit toiletgarnituur wordt geleverd met een plastic bevestigingsplaat die met de meegeleverde schroeven op de deur kan worden bevestigd. Vervolgens klik je het rozet eenvoudig op de bevestigingsplaat om deze vast te zetten.
Producteigenschappen
| •Leverancier - artikelnummer: | Foresti & Suardi - 481.C |
|---|---|
| •Dikte rozet: | 12 mm |
| •Afmetingen rozet: | 45x45 mm |
| •Diepte inclusief knop: | 23 mm |
| •Toiletstiftdiameter: | 7 mm |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | Chroom |
| •Verpakkingseenheid: | Per paar |
Reviews
Reviews
5/5 op basis van 1 review
CW s mening over dit product
5/5 sterren
Voor Wc garnituur Nautilus Chroom
Zien er mooi uit !
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!