Schuifdeurslot set - PVD Donker brons - inclusief rond deurbeslag - AW110RDBZPVD
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Schuifdeurslot set – PVD Donker Brons – Compleet met rond beslag
Geef je schuifdeurslot set een moderne en luxe uitstraling met deze schuifdeurslot set in PVD donker brons. De PVD donker brons kleur zorgt voor een warme en stijlvolle afwerking die opvalt in elk interieur. Het schuifdeurslot bevat ook de turn & release functie wat perfect is als je meer privacy zoekt zoals in je slaapkamer of wc.
Technische specificaties
Kasthoogte: 101 mm
/li>Kastbreedte: 69 mm
/li>Kastdikte: 13 mm
/li>Voorplaathoogte: 160 mm
/li>Voorplaatbreedte: 16 mm
/li>Voorplaatdikte: 2 mm
/li>Vorm voorplaat: Rond
/li>Geschikt voor deurdikte: 35–45 mm
/li>Materiaal: Massief messing
/li>Afwerking: PVD donker brons
/li>
Inhoud van de set
1x Schuifdeurslot set PVD donker brons compleet met rond beslag
Bestel bij yachtsupplier.nl
Wij hebben een ruim aanbod schuifdeursloten. Mocht je vragen hebben, aarzel niet om ons dan te bellen op 0511-233013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.nl.
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Vorm voorplaat: | Rond |
| •Voorplaat lengte (in mm): | 160 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 16 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 101 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 68 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 13 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Leverancier - artikelnummer: | Alexander & Wilks - AW110RDBZPVD |
| •Materiaal: | Massief messing |
| •Finish: | PVD donker brons |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per set |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!