Schuifdeurslot set - Mat zwart - inclusief vierkant deurbeslag - AW111RBL
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Schuifdeurslot set – Vierkant – Mat Zwart – Compleet met deurbeslag
Maak je schuifdeur helemaal af met deze matzwarte schuifdeurslot set. Het stevige messing en de strakke, vierkante vorm geven een stoere en moderne uitstraling. Dankzij het ingebouwde slotje met draaifunctie zorg je makkelijk voor privacy in bijvoorbeeld de badkamer of slaapkamer.
Technische specificaties
-
Kasthoogte: 101 mm
-
Kastbreedte: 69 mm
-
Kastdikte: 13 mm
-
Voorplaathoogte: 160 mm
-
Voorplaatbreedte: 16 mm
-
Voorplaatdikte: 2 mm
-
Rosettenvorm: Vierkant
-
Infreesdiepte vingertrek-rozet: 24 mm
-
Geschikt voor deurdikte: 35–45 mm
-
Materiaal: Massief messing
-
Afwerking: Mat zwart
Wat krijg je geleverd?
1x Schuifdeurslot set - Mat Zwart - Compleet met vierkant deurbeslag
Bestel bij yachtsupplier.nl
Wij hebben een ruim aanbod schuifdeursloten. Mocht je vragen hebben, aarzel niet om ons dan te bellen op 0511-233013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.nl.
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Voorplaat lengte (in mm): | 160 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 16 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 101 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 68 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 13 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Leverancier - artikelnummer: | Alexander & Wilks - AW111RBL |
| •Materiaal: | Massief messing |
| •Finish: | Zwart mat |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per set |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!