Schuifdeurslot set - Mat vernikkeld - Inclusief vierkant Wc toilet / badkamer beslag
Artikelnummer
1303.0075
€ 29,50
€ 24,38
Koop 1 stuk voor
€ 29,50
€ 24,38
4 stuks voor
€ 28,02
€ 23,16
Je bespaart 5%
6 stuks voor
€ 26,55
€ 21,94
Je bespaart 10%
10 stuks voor
€ 25,07
€ 20,72
Je bespaart 15%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Schuifdeurslot set - Mat vernikkeld - Inclusief vierkant Wc toilet / badkamer beslag
Deze insteekschuifdeurslot set wordt geleverd inclusief mat vernikkelde deurbeslag met een geborstelde finish.
Deze set zorgt voor de perfecte afwerking op je schuifdeur.
Wat krijg je geleverd?
- 1 Schuifdeurslot mat vernikkeld met afgeronde vernikkelde voorplaat, inclusief bijbehorende vernikkelde schroeven
- 1 afgeronde sluitplaat, inclusief bijbehorende vernikkelde schroeven
- 2 stuks ronde Toilet / badkamer vierkante rozetten 55x55mm met een 6mm stift aansluiting
- 1 vinger trek rozet, om de deur uit de koof te kunnen schuiven.
Technische gegevens
- Hoogte rand rozet: 2mm
- Infreesdiepte rozet: 7mm
- Infreesbreedte rozet: 58mm
- Hoogte rand trek ring: 2mm
- Infreesdiepte trek ring: 18mm
- Infreesbreedte trek ring: 25mm
- Geschikt voor deurdikte vanaf: 35mm
Hoe monteer je het toiletgarnituur?

Bestel bij yachtsupplier.nl
Wij hebben een ruim aanbod schuifdeursloten. Mocht je vragen hebben, aarzel niet om ons dan te bellen op 0511-233013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.nl.
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Doornmaat: | 50 mm |
| •Vorm voorplaat: | Rond |
| •Voorplaat lengte (in mm): | 160 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 16 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 100 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 70 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 14 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Materiaal: | Staal |
| •Finish: | Nikkel geborsteld |
| •Stift diameter (in mm): | 6.00 |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per set |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!