Schuifdeurslot set - Mat vernikkeld - inclusief vierkant deurbeslag - AW111RSN
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Schuifdeurslot set – Vierkant – Mat Vernikkeld – Compleet met deurbeslag
Geef je schuifdeur een moderne en rustige look met deze schuifdeurslot set van Alexander & Wilks in mat nikkel. De matte afwerking past goed bij elk interieur. Het slot is gemaakt van stevig massief messing en heeft een eenvoudig draaimechanisme aan de binnenkant. Handig voor extra privacy in de badkamer of slaapkamer. Een mooie en praktische toevoeging aan je deur.
Technische specificaties
-
Kasthoogte: 101 mm
-
Kastbreedte: 69 mm
-
Kastdikte: 13 mm
-
Voorplaathoogte: 160 mm
-
Voorplaatbreedte: 16 mm
-
Voorplaatdikte: 2 mm
-
Vorm voorplaat: Vierkant
-
Rosettenvorm: Vierkant
-
Infreesdiepte vingertrek-rozet: 24 mm
-
Geschikt voor deurdikte: 35–45 mm
-
Materiaal: Massief messing
-
Afwerking: Mat vernikkeld
Inhoud van de set
1x Schuifdeurslot set - Mat Vernikkeld - Compleet met vierkant deurbeslag
Bestel bij yachtsupplier.nl
Wij hebben een ruim aanbod schuifdeursloten. Mocht je vragen hebben, aarzel niet om ons dan te bellen op 0511-233013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.nl.
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Voorplaat lengte (in mm): | 160 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 16 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 101 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 68 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 13 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Leverancier - artikelnummer: | Alexander & Wilks - AW111RSN |
| •Materiaal: | Massief messing |
| •Finish: | Mat vernikkeld |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per set |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!