Schuifdeurslot set - Chroom gepolijst - inclusief rond deurbeslag - AW110RPC
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Schuifdeurslot set – Chroom Gepolijst – Compleet met rond beslag en privacyfunctie
Breng een moderne en luxe uitstraling in je interieur met deze schuifdeurslot set in gepolijst chroom. De set is gemaakt van massief messing wat zorgt voor een sterk slot en gaat het jarenlang mee. Het slot bevat ook de turn & release functie wat perfect is voor ruimtes waar je extra privacy wil zoals een badkamer.
Technische specificaties
Kasthoogte: 101 mm
Kastbreedte: 69 mm
Kastdikte: 13 mm
Voorplaathoogte: 160 mm
Voorplaatbreedte: 16 mm
Voorplaatdikte: 2 mm
Vorm voorplaat: Rond
Geschikt voor deurdikte: 35–45 mm
Materiaal: Massief messing
Afwerking: Chroom gepolijst
Wat krijg je geleverd?
1x Schuifdeurslot set chroom gepolijst compleet met rond beslag
Bestel bij yachtsupplier.nl
Wij hebben een ruim aanbod schuifdeursloten. Mocht je vragen hebben, aarzel niet om ons dan te bellen op 0511-233013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.nl.
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Vorm voorplaat: | Rond |
| •Voorplaat lengte (in mm): | 160 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 16 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 101 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 68 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 13 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Leverancier - artikelnummer: | Alexander & Wilks - AW110RPC |
| •Materiaal: | Massief messing |
| •Finish: | Chroom gepolijst |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per set |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!