Schuifdeurslot set - Antiek messing - inclusief vierkant deurbeslag - AW111RAB
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Schuifdeurslot set – Vierkant – Antiek Messing – Compleet met deurbeslag
Ben je op zoek naar meer privacy? Dan is deze schuifdeurslot set precies wat je nodig hebt. Dankzij de turn & release functie sluit je de deur makkelijk af, ideaal voor ruimtes zoals je slaapkamer of badkamer.
De set is gemaakt van stevig massief messing en heeft een luxe afwerking in antiek messing. Perfect als je houdt van een klassieke, stijlvolle uitstraling in huis.
Technische specificaties
-
Kasthoogte: 101 mm
-
Kastbreedte: 69 mm
-
Kastdikte: 13 mm
-
Voorplaathoogte: 160 mm
-
Voorplaatbreedte: 16 mm
-
Voorplaatdikte: 2 mm
-
Rosettenvorm: Vierkant
-
Infreesdiepte vingertrek-rozet: 24 mm
-
Geschikt voor deurdikte: 35–45 mm
-
Materiaal: Massief messing
-
Afwerking: Antiek messing
Wat krijg je geleverd?
1x Schuifdeurslot set - Vierkant - Antiek Messing - Compleet met deurbeslag
Bestel bij yachtsupplier.nl
Wij hebben een ruim aanbod schuifdeursloten. Mocht je vragen hebben, aarzel niet om ons dan te bellen op 0511-233013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.nl.
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Voorplaat lengte (in mm): | 160 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 16 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 101 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 68 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 13 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Leverancier - artikelnummer: | Alexander & Wilks - AW111RAB |
| •Materiaal: | Massief messing |
| •Finish: | Messing antiek |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per set |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!