Rampamoer - Rvs 304 - M12 - Lengte: 30mm - Met Kraag - Type: SKD
Artikelnummer
9400.1118
€ 15,34
€ 12,68
Koop 1 stuk voor
€ 15,34
€ 12,68
2 stuks voor
€ 14,58
€ 12,05
Je bespaart 5%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Rampamoer M12x30mm RVS 304 Type SKD
Deze draadbus heeft een buitendiameter van 22mm met een lengte van 30mm. Het binnendraad van deze draadbus is M12. Deze Rampamoer RVS 304 heeft een zeskant aansluiting. Hier kun je een inbussleutel 6 voor toepassen.
Wat krijg je geleverd?
- Bij het bestellen van dit product ontvang je 1 rampamoer
Wat is het verschil tussen SK en SKD?


Producteigenschappen
| •Lengte: | 30 mm |
|---|---|
| •Draadmaat: | M16 |
| •Buitendiameter: | 25 mm |
| •Gat om voor te boren: | 20 mm |
| •Uitvoering: | SKD |
| •Materiaal: | Inox 304 (RVS) |
| •Finish: | Rvs |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!