Oplegslot met knopprofielcilinder - Rechts naar buitendraaiend - Mat chroom - 116501.9
Artikelnummer
1204.0027
€ 209,96
€ 173,52
Koop 1 stuk voor
€ 209,96
€ 173,52
4 stuks voor
€ 199,46
€ 164,84
Je bespaart 5%
6 stuks voor
€ 188,97
€ 156,17
Je bespaart 10%
10 stuks voor
€ 178,46
€ 147,49
Je bespaart 15%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Oplegslot met knopprofielcilinder - Rechts naar buitendraaiend - Mat chroom - 116501.9
Dit slot (oplegslot) is gemaakt van een hoogwaardig kwaliteit messing en heeft een mat chroom afwerking.
Wat krijgt u geleverd?
- 1 oplegslot (116501.9)
- 2 sleutels
Specificaties
- Materiaal: messing
- Finish: mat chroom
- Lengte: 114mm
- Breedte: 50mm
- PC maat (hart-op-hart afstand): 52mm
- Doornmaat (afstand tussen voorkant van de voorplaat van het slot tot het hart van het krukgat en/of cilindergat): 30mm
Bestel bij yachtsupplier.nl
We hebben oplegsloten in verschillende materialen en maten. Bekijk hier ons hele assortiment oplegsloten. Mocht u nog vragen hebben over dit product, aarzel dan niet om ons te bellen op 0511-233013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.nl.
Producteigenschappen
| •Functie: | Oplegslot |
|---|---|
| •Kasthoogte (in mm): | 95 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 50 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 12 mm |
| •Doornmaat: | 30 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Draairichting: | Rechts buiten draaiend |
| •Leverancier - artikelnummer: | S&B 116501.9 |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | Mat chroom |
| •PC maat: | 55 mm |
| •Krukstiftdiameter: | 7 mm |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!