Oplegslot Loop - Rechts naar binnen draaiend - Mat Rvs 304 - N-110403
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Oplegslot Loop - Rechts naar binnen draaiend - Mat Rvs 304 - N-110403
Dit oplegslot is ideaal voor binnendeuren die je makkelijk kan openen- en sluiten. Dit slot schroef je op de deur en kan vastgezet worden met bouten en moeren via de voorgefreesde boorgaten in het slot. Met een bijbehorende deurkruk, die kan besteld worden onder aan de pagina bij 'gerelateerde producten'.
Dit slot is rechts naar binnen draaiend, maar wat betekent dit nou? Dat betekent dat het slot aan de binnenkant van de deur gemonteerd wordt, aan de rechterzijde. Denk erom dat de scharnieren van de deur op de linkerkant gemonteerd wordt, als dan de deur weggetrokken wordt, zwaait deze naar links.
Technische gegevens
- Kasthoogte (in mm): 192 mm
- Kastbreedte (in mm): 95 mm
- Kastdikte (in mm): 22,5 mm
- Doornmaat: 55 mm
Voor verdere specificaties kunt u de technische tekening bekijken, of klikt u hier
Service van Yachtsupplier
Bij Yachtsupplier begrijpen we het belang van kwaliteitsproducten en uitstekende klantenservice. Heeft u vragen of heeft u hulp nodig bij het kiezen van het juiste product voor uw project? Ons deskundige team staat klaar om u te adviseren. Neem contact met ons op via +31 (0) 511 233 013 of stuur een e-mail naar info@yachtsupplier.be .
Producteigenschappen
| •Functie: | Oplegslot |
|---|---|
| •Kasthoogte (in mm): | 192 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 95 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 22,5 mm |
| •Doornmaat: | 55 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Draairichting: | Rechts binnen draaiend |
| •Leverancier - artikelnummer: | S&B N-110403 |
| •Materiaal: | Inox 304 (RVS) |
| •Finish: | Rvs mat |
| •Krukstiftdiameter: | 9 mm |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!