Oplegslot cilinder met anti paniek - Rechts naar buiten draaiend - Mat Rvs 304 - N-110241-AP
Artikelnummer
1203.0027
€ 281,86
€ 232,94
Koop 1 stuk voor
€ 281,86
€ 232,94
4 stuks voor
€ 267,76
€ 221,29
Je bespaart 5%
6 stuks voor
€ 253,68
€ 209,65
Je bespaart 10%
10 stuks voor
€ 239,58
€ 198,00
Je bespaart 15%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Oplegslot cilinder met anti paniek - Rechts naar buiten draaiend - Mat Rvs 304 - N-110241-AP
Dit rvs mat oplegslot met een dag en nacht uitvoering is voorzien van een cilindergat met wisselfunctie.
Het oplegslot is voorzien van een anti-paniekfunctie. De anti-paniekfunctie betekent dat je een afgesloten deur altijd van binnenuit kunt openen. Door de deurkruk te bedienen ontgrendel je zowel de dagschoot als de nachtschoot.
Producteigenschappen
| •Functie: | Oplegslot |
|---|---|
| •Kasthoogte (in mm): | 185 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 90 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 22,5 mm |
| •Doornmaat: | 55 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Draairichting: | Rechts buiten draaiend |
| •Leverancier - artikelnummer: | S&B N-110241-AP |
| •Materiaal: | Inox 304 (RVS) |
| •Finish: | Rvs mat |
| •PC maat: | 75 mm |
| •Krukstiftdiameter: | 9 mm |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!