Oplegslot Wc 60x50mm Links-/Rechts Buiten Draaiend Messing Matchroom
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Opleg slot Wc 60x50mm Links-/Rechts Buiten Draaiend Messing Matchroom
Dit slot is gemaakt om voor uw wc te gebruiken. Plaats dit slot aan de binnenkant van de deur, kan zowel aan de linker- als de rechterkant van de deur. De deur zal naar buitendraaien, naar welke kant is afhankelijk waar het slot geplaatst wordt. Het slot zwaait naar links als het slot rechts geplaatst wordt, het slot zal naar rechts zwaaien als het op de linkerkant wordt geplaatst.
Technische gegevens
- Kasthoogte: 60mm
- Kastbreedte: 50mm
- Kastdikte: 12mm
- Doornmaat: 23mm
Voor verdere specificaties kunt u kijken naar de technische tekening, of klik hier.
Service van Yachtsupplier
Bij Yachtsupplier begrijpen we het belang van kwaliteitsproducten en uitstekende klantenservice. Heeft u vragen of heeft u hulp nodig bij het kiezen van het juiste product voor uw project? Ons deskundige team staat klaar om u te adviseren. Neem contact met ons op via +31 (0) 511 233 013 of stuur een e-mail naar info@yachtsupplier.be .
Producteigenschappen
| •Functie: | Oplegslot |
|---|---|
| •Kasthoogte (in mm): | 60 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 50 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 12 mm |
| •Doornmaat: | 23 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Draairichting: | Links/rechts buiten draaiend |
| •Leverancier - artikelnummer: | S&B 118309.9 |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | Mat chroom |
| •Krukstiftdiameter: | 7 mm |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!