Onzichtbaar scharnier klein Rvs 316 gepolijst - 0 tot 180° - Type YLSCIP30 BLACK
Webwinkelkeur Logo
Artikelnummer
Verwachte leverdatum: tussen 24-05-2026 en 01-06-2026
Je bespaart 5%
Je bespaart 15%
Je bespaart 20%
+ Voeg toe aan offerte
Grote aantallen nodig? Arrow pointing to button
iDeal Bancontact Apple Pay Mastercard Amex Billink
  • Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
  • Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
  • Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
  • 30 dagen bedenktijd
  • Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
  • Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Het onzichtbare scharnier is gemaakt van AISI 316 roestvrij staal, dat bekend staat om zijn kracht, duurzaamheid en weerstand tegen corrosie, waardoor het ideaal is voor gebruik in maritieme omgevingen. Het scharnier heeft een dikte van 30 mm, waardoor het stevig en veilig is en deuren, luiken en meubels van een scala aan materialen kan ondersteunen, waaronder plastic, glasvezel, aluminium, staal, hout of teak.
Flexibiliteit
Technische gegevens
  • Hoogte: 40mm
  • Lengte: 95mm
  • Breedte: 30mm
  • Boorgatdiameter: 13,3mm
  • Draagvermogen: Tussen 0 en 40kg per 2 scharnieren
  • Materiaal: rvs 316
  • Finish: rvs gepolijst
Eigen design
Bestel bij Yachtsupplier.nl
Producteigenschappen
Eigenschappen
Lengte (in mm): 95
Breedte (in mm): 30
Hoogte (in mm): 40
Gewicht van de deur: 0 - 40kg
Openingshoek: 180°
Lengte: 95 mm