R6-21-23 Luikscharnier achterliggende montage RVS 304 76x38.5x5mm
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Luikscharnier achterliggende montage RVS 304 76×38.5×5mm
Dit luikscharnier is van hoge kwaliteit RVS 304. Het artikel heeft een openingshoek van 90 graden. De scharnier is eenvoudig te installeren en functioneer door middel van achterliggende montage. De achterliggende montage geeft een luxe, moderne uistraling aan het voorwerp waaraan het gemonteerd wordt. Het scharnier is uiterst geschikt voor een grote verscheidenheid aan montageposities op uw deur of luik.
Technische gegevens
| Lengte (L): | 76mm |
| Breedte: | 38,5mm |
| Dikte: | 5mm |
| Materiaal: | Rvs 304 |
Bestel bij Yachtsupplier.nl
Wij hebben een ruim aanbod luikscharnieren, bekijk hier ons hele assortiment. Mocht u vragen hebben, aarzel dan niet om ons te bellen op +31 (0) 511 233 013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.be.
Producteigenschappen
| •Lengte (in mm): | 76 |
|---|---|
| •Breedte (in mm): | 38 |
| •Hoogte (in mm): | 5 |
| •Finish: | Rvs gepolijst |
| •Functie: | Luikscharnier |
| •Materiaal: | Inox 304 (RVS) |
| •Montage: | Achterliggende montage |
| •Type: | Openingshoek 90 graden |
| •Uitvoering: | Knoop boven |
| •Zeewaterbestendig: | Ja |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!