Insteekslot Profielcilinder dag en nacht Chroom Rechts inclusief sluitplaat
Artikelnummer
S1103.0087
€ 65,34
€ 54,00
Koop 1 stuk voor
€ 65,34
€ 54,00
4 stuks voor
€ 62,07
€ 51,30
Je bespaart 5%
6 stuks voor
€ 58,81
€ 48,60
Je bespaart 10%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Insteekslot Pc dag en nacht Rechts Chroom inclusief sluitplaat
Deze Insteekslot Pc met type nummer: 1653 heeft een Pc maat 55mm en wordt geleverd inclusief sluitplaat.
Technische gegevens :
- Lengte voorplaat : 182mm
- Breedte voorplaat : 17mm
- Dikte voorplaat : 2mm
- Lengte slotkast : 132mm
- Breedte slotkast : 68mm
- PC maat: 55mm
- Doornmaat : 45mm
- Krukgat : 8mm
- Dikte slotkast : 11mm
Draairichting :
Deze insteekslot is geschikt voor de volgende draairichtingen :
- DIN rechts Binnendraaiend
- DIN rechts Buitendraaiend
Wat krijgt u geleverd :
- 1 stuks insteekslot
Producteigenschappen
| •Functie: | Insteekslot pc |
|---|---|
| •Doornmaat: | 45 mm |
| •PC maat: | 55 mm |
| •Vorm voorplaat: | Recht |
| •Voorplaat lengte (in mm): | 182 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 17 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 132 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 68 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 11 mm |
| •Dagschoot: | Drie-delige anti rammel |
| •Draairichting: | Rechts draaiend |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | Mat chroom |
| •Krukstiftdiameter: | 8 mm |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!