Insteekschuifdeurslot Chroom doornmaat 37mm voorplaat 140x15mm Kastmaat: 101x55x12mm
Artikelnummer
1303.0019
€ 87,05
€ 71,94
Koop 1 stuk voor
€ 87,05
€ 71,94
4 stuks voor
€ 82,69
€ 68,34
Je bespaart 5%
6 stuks voor
€ 78,35
€ 64,75
Je bespaart 10%
10 stuks voor
€ 73,99
€ 61,15
Je bespaart 15%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Insteekschuifdeurslot Chroom doornmaat 37mm voorplaat 140x15mm Kastmaat: 101x55x12mm
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Doornmaat: | 37 mm |
| •Vorm voorplaat: | Rond |
| •Voorplaat lengte (in mm): | 140 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 15 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 101 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 55 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 12 mm |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | Chroom gepolijst |
| •Krukstiftdiameter: | 8 mm |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!