Insteek schuifdeurslot roestvaststaal voor profielcilinder Ls/Rs toepasbaar incl. sluitplaat
Artikelnummer
1303.0012
€ 179,37
€ 148,24
Koop 1 stuk voor
€ 179,37
€ 148,24
4 stuks voor
€ 170,40
€ 140,83
Je bespaart 5%
6 stuks voor
€ 161,44
€ 133,42
Je bespaart 10%
10 stuks voor
€ 152,46
€ 126,00
Je bespaart 15%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Productomschrijving
Insteek schuifdeurslot roestvaststaal voor profielcilinder Ls/Rs toepasbaar incl. sluitplaat
Dit insteekschuifdeurslot pc is gemaakt van roestvaststaal en heeft een rvs geborstelde finish.
Technische gegevens:
Doornmaat: 22 mm
Krukstifdiameter: 8 mm
Wat krijg je geleverd?
Bij het bestellen van dit product ontvang je 1 insteek schuifdeurslot pc rvs.
Schuifdeursloten PC van Yachtsupplier
Bij Yachtsupplier hebben we een groot assortiment schuifdeursloten PC. Bekijk hier ons hele aanbod. Heb je nog vragen over een slot, of staat je gewenste slot er niet tussen? Neem dan contact met ons op door te bellen naar 0511-233013 of mail ons op info@yachtsupplier.nl. Wij helpen je graag!
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Doornmaat: | 22 mm |
| •Vorm voorplaat: | Rond |
| •Voorplaat lengte (in mm): | 250 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 25 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 3 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 194 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 43 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 15 mm |
| •Finish: | Rvs geborsteld |
| •Krukstiftdiameter: | 8 mm |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!