Deurkruk Reeded 'Kingston' - Antiek messing - Rond rozet Ø50mm - AW242AB
Artikelnummer
4101.0792
€ 90,07
€ 74,44
Koop 1 paar voor
€ 90,07
€ 74,44
6 paar voor
€ 85,57
€ 70,72
Je bespaart 5%
12 paar voor
€ 81,07
€ 67,00
Je bespaart 10%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- Vandaag voor 16:00 besteld, morgen thuisbezorgd in heel België*
- Thuisbezorgd of bezorgd op een GLS-punt bij u in de buurt
- Voor al uw Jacht-, Scheeps en Interieurbouwproducten
- 30 dagen bedenktijd
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel +31 (0) 511 233 013
Maak je bestelling compleet
-
Meubelgreep Reeded 'Crispin' - Antiek messing - 166x39x128mm - AW809R-128-AB€ 20,94 Excl. BTW € 20,94 -
Meubelgreep Reeded 'Crispin' - Antiek messing - 198x39x160mm - AW809R-160-AB€ 24,76 Excl. BTW € 24,76 -
Meubelgreep Reeded 'Crispin' - Antiek messing - 262x39x224mm - AW809R-224-AB€ 30,04 Excl. BTW € 30,04
Productomschrijving
Deurkruk Reeded 'Kingston' - Antiek messing - Rond rozet Ø50mm
Technische gegevens
- Lengte van de deurklink: 140mm
- Diepte van de deurklink: 64mm
- Diameter van de deurklink: Ø18mm
- Diameter van het rozet: Ø50mm
- Dikte van het rozet: 6mm
Wat krijg je geleverd?
Bij het bestellen van dit product ontvang je het volgende:
- 1 paar deurklinken (2 stuks)
- 1 paar krukrozetten (2 stuks)
- 1 krukstift 8mm
- Bevestigingsmateriaal
Service van Yachtsupplier
Bij Yachtsupplier vind je een groot assortiment deurklinken op rozet. Ben je op zoek naar een ander model, materiaal of kleur deurklink die nog niet op onze website staat? Neem dan contact met ons op door te bellen naar +31 (0) 511 233 013 of stuur een e-mail naar info@yachtsupplier.be. Wij helpen je graag verder!
Producteigenschappen
| •Leverancier - artikelnummer: | Alexander & Wilks AW242AB |
|---|---|
| •Lengte deurkruk: | 140 mm |
| •Diepte deurkruk: | 64 mm |
| •Diameter deurkruk: | 18 mm |
| •Dikte rozet: | 6 mm |
| •Diameter rozet: | 50 mm |
| •Krukstiftdiameter: | 8 mm |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | Messing antiek |
| •Verpakkingseenheid: | Per paar |
Vergelijkbare producten
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!